fbpx

„Rexsan Pharmaceuticals“ strateginis tikslas atitinka jos esminę vertybę – vystyti farmacijos sprendimus, kurie atkurtų, atnaujintų ir reguliuotų svarbiausius žmogaus organizmo procesus optimaliai žmogaus gerovei užtikrinti.

 

Dėl to laikomės strategijos teikti vartotojams produktus, atitinkančius aukštus veiksmingumo, kokybės ir saugumo standartus. Tai mus įpareigoja atsižvelgti į individualias pacientų reakcijas į vaistus ir užtikrinti savo produktų veiksmingumo ir saugumo stebėseną.

 

Tuo tikslu bendrovė sukūrė farmakologinio budrumo sistemą, kurios tikslas – rinkti bei analizuoti duomenis apie gaminamų produktų šalutinį poveikį, nustatyti jo priežastis ir koreguoti technologijas bei ar procesus, siekiant sumažinti nepageidaujamą poveikį ir užkirsti kelią nepageidaujamam poveikiui atsirasti ateityje.

Apie nepageidaujamą reakciją į farmacijos preparatus galite pranešti šiais būdais:

parašydami mums: info@rexsanpharma.lt

tiesiogiai užpildant formą internetu Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos Sveikatos Apsaugos Ministerijos Vaistinių preparatų informacinėje sistemoje https://vapris.vvkt.lt/vvkt-web/public/nrv

užpildant Paciento pranešimo apie įtariamą nepageidaujamą reakciją (ĮNR) formą, kuri skelbiama https://www.vvkt.lt/index.php?4004286486, ir atsiunčiant elektroniniu paštu (adresu NepageidaujamaR@vvkt.lt)

nemokamu telefonu 8 800 73 568.

Būsime nuoširdžiai dėkingi už pateiktą informaciją apie galimą mūsų bendrovės gaminamų produktų nepageidaujamą poveikį. Užtikrinsime jūsų pateiktos informacijos konfidencialumą ir tai, kad ji bus naudojama tik laikantis teisinių reikalavimų.