fbpx

Esame kompanija, kuriai rūpi žmonės – ar jie būtų tie, kuriems reikia palaikyti ar pastiprinti sveikatą, ar tie, kurie, pasitelkę kompetenciją, rūpinasi kitais. Dėl to investicijos į darbuotojus, jų motyvacija yra vienas svarbiausių mūsų prioritetų.

Telšių mieste, kuriame įsikūrusi „Rexsan Pharmaceuticals“ kompanija, yra visa kokybiško gyvenimo lygiui reikalinga infrastruktūra. Papildomą vertę suteikia ramesnė aplinka, palyginti su intensyviu gyvenimo ritmu pasižyminčiais didžiaisiais miestais. Tai padeda atgauti jėgas dirbantiems su gyvybės mokslų sektoriumi susijusių technologijų pramonės įmonėje, nes ši veikla reikalauja daug fizinių, emocinių ir intelektualinių pastangų.

„Rexsan Phramaceuticals“ kompanija yra atvira motyvuotiems, savarankiškiems įvairių specialybių ir kvalifikacijų darbuotojams. Siūlome geras darbo sąlygas, suteikiančias galimybę mokytis ir tobulėti, motyvuojantį, atitinkantį profesines kompetencijas atlyginimą, profesinio tobulėjimo galimybes, įdomų ir iššūkių kupiną darbą modernioje, augančioje įmonėje.