fbpx

Šiuolaikiniai maisto papildai: liposominės formos

Maisto papildai (MP) plačiai vartojami mūsų gyvenime. Jie praturtina mitybą organizmui naudingomis medžiagomis (nutrientais) ir gali prisidėti stiprinant ir palaikant sveikatą.

Populiariausi MP, kurių sudėtyje yra vitaminų ir mikroelementų. Nors MP negali atstoti, pakeisti natūralios mitybos, kai kuriais atvejais jie ne tik pageidautini, bet ir būtini: nesant galimybių visavertiškai maitintis, sveikstant po infekcinių ir kitokių ligų, padidėjus fiziologiniam vitaminų ir mineralų poreikiui (nėštumo metu, karščiuojant, dirbant sunkų fizinį ar emociškai įtemptą darbą, po traumų, patiriant užsitęsusį stresą ir kt.).

Daugelis ankstesniais metais atliktų tyrimų parodė, kad MP, fiziologiniu požiūriu, neprilygsta natūraliems vitaminų ir mineralinių medžiagų šaltiniams (natūraliam maistui), pirmiausia, dėl blogesnio nutrientų pasisavinimo, todėl mokslininkai ilgai  ieškojo būdų, kaip įveikti šitą trūkumą.  Sprendimas pagaliau buvo surastas: tai vadinamosios liposominės MP formos, kurios reikšmingai pagerina nutrientų pasisavinimą ir utilizaciją žmogaus organizme. Liposominės MP formos pasižymi savitu ingredientų tiekimo mechanizmu, reikšmingai geresne absorbcija, tiksliniu nutrientų transportavimu ir optimaliu biologiniu pasisavinimu.

Plačiau skaitykite:

Rexsan